Novinky

Aktuálne informácie zo sveta bezpečnosti IT riešení

ReFoMa Day by Fortinet viac článkov »

ReFoMa Day by Fortinet

22.11. 2018 sme usporiadali pre našich partnerov konferenciu, kde sa mohli dozvedieť najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti dát a systémov.


Minulý týždeň sme ako spoločnosť dosiahli novú métu v ére nášho fungovania.

Po prvýkrát sme v spolupráci s našimi partnermi z Veracomp Slovakia a Fortinet zorganizovali konferenciu. Tá sa konala v krásnom prostredí kaštieľa Gino Park Palace v Považskej Bystrici.

Bola to náročná úloha, ale veríme, že sa nám to podarilo na výbornú.

Hodnotenie ostáva na účastníkoch, ale z ich tvárí sršalo nadšenie. Hlavne pri programe, ktorý bol pre nich prichystaný.

Ale poďme od začiatku. Po uvítaní sme sa hneď vrhli na prednášky. Podarilo sa nám zabezpečiť odborníkov naslovovzatých zo spoločnosti Fortinet. Účastníci sa dozvedeli, ako zabezpečiť aplikácie, ako predchádzať útokom a aké sú výhody komplexného zabezpečenia sietí.

Po prednáškovej časti nasledoval už spomenutý program. O ten sa postarala skupina Fringia, ktorá sa zaoberá rekonštrukciou a prezentovaním stredoeurópskeho bojového umenia z 15. až 18. storočia. Ako vidieť na fotkách, bola možnosť si pár techník šermu aj otestovať. Počas hodiny a pol mali návštevníci možnosť sledovať odpal z dela, streľbu z luku, súboje s rôznymi druhmi mečov a záver programu tvorila ukážka historických tancov. Odvážlivci dostali aj možnosť si odpal z dela a streľbu z luku vyskúšať.

Po ukončení historickej prezentácie na našich účastníkov už čakala 4-chodová zážitková večera.

Týmto by sme sa ešte raz veľmi radi poďakovali našim partnerom zo spoločnosti Veracomp a Fortinet za spoluprácu pri organizovaní ReFoMa Day by Fortinet.

V neposlednom rade ďakujeme aj účastníkom, ktorí prijali naše pozvanie a veríme, že si tento deň užili a dozvedeli sa veľa zaujímavých vecí.

Tu môžete nájsť prednášky

Pripravili sme pre vás, samozrejme, aj pár fotiek, aby ste mali možnosť načerpať atmosféru, ktorá podujatie sprevádzala.

Fotky komplet

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

EBA s.r.o.
Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.
Slovak Telekom, a.s.
Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.
ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
Zeppelin SK Ltd.

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735