Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Serverové riešenia

Pri začiatkoch podnikania alebo jeho rozvoji je nutné sa v istom momente rozhodnúť, či si svoje dáta budete uchovávať mimo firmy, alebo v rámci nej. Z hľadiska bezpečnosti je toto rozhodnutie pomerne jednoduché – ak sú to firemné dáta, mali by zostať vo firme. Na to, aby vás však vaša vlastná sieť nezradila a tiež nebrzdila v rozbehu, potrebujete mať správne „železo“.

Mnoho firiem sa spolieha na vlastné kapacity a nákup hardvéru vo vlastnej réžii a zvyčajne je prvoradá cena. Treba si však uvedomiť, že správny hardvér vám ušetrí v budúcnosti kopu starostí aj peňazí. Nemá zmysel investovať do predimenzovanej alebo naopak poddimenzovanej infraštruktúry. Dôležité je, aby bola škálovateľná, teda prispôsobovala sa potrebám vašej firmy. Nikdy by to totiž nemalo byť naopak.

My vám ponúkame nielen analýzu toho, čo naozaj potrebujete, ale dodáme vám aj spoľahlivé zariadenia od renomovaných výrobcov, pričom v prvom rade dbáme na bezpečnosť vašich dát. Všetko tak, aby ste ani nevnímali, že nejaký hardvér máte, pretože vám poskytne vždy taký výkon, aký práve potrebujete.

Všetky komponenty vašej siete sú vyberané s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a vhodne dopĺňané hardvérovými alebo softvérovými bezpečnostnými riešeniami. Preto sa vždy môžete spoľahnúť na to, že vaše dáta sú uložené na mieste, kde k nim máte dosah iba vy.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

Trenčianska vodohospodárska spoločnosť a. s.
UNIPHARMA – 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Zeppelin SK Ltd.
Saneca Pharmaceuticals a. s.
Saneca Pharmaceuticals a.s.
Motor-Car Group

Novinky viac článkov »

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

Refoma získala 2 partnerské ocenenia Fortinet

23.05.2022 | Vo štvrtok 19. Mája 2022 prebiehali na Slovensku tradičné partnerské dni spoločnosti Fortinet, ktorých sa zúčastnila aj ReFoMa. V rámci tejto akcie Fortinet, svetový líder v oblasti sieťovej bezpečnosti, každoročne udeľuje ocenenia v niekoľkých rôznych kategóriách. Sme hrdí, že si za minulý rok odnášame hneď dve ocenenia. Jedno prvenstvo si odnášame v kategórii "Skokan roku" slovenského trhu, a to za najvyšší medziročný nárast predajov. Druhé prvenstvo sme získali priamo od francúzskej centrály Fortinet, a to v kategórii "SMB Hero". Ďakujeme za ocenenie práce všetkých našich kolegov!

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735