Novinky

Aktuálne informácie zo sveta bezpečnosti IT riešení

Spoločnosť ReFoMa sa stáva súčasťou skupiny TTC MARCONI viac článkov »

Spoločnosť ReFoMa sa stáva súčasťou skupiny TTC MARCONI

Žilina, 2. január 2020 – Spoločnosť ReFoMa sa stáva stopercentnou dcérskou spoločnosťou slovenskej TTC MARCONI. Tá je súčasťou rovnomennej medzinárodnej ICT skupiny pôsobiacej na viac než dvadsiatich trhoch po celom svete.


TTC MARCONI pôsobí od roku 1993 na európskych telekomunikačných trhoch ako systémový integrátor a významný dodávateľ komunikačných sietí novej generácie pre oblasť energetiky, telekomunikácií, dopravy, verejnej správy, obrany a bezpečnosti. Je tiež jednou z vedúcich spoločností v oblasti návrhu riešení, inštalácií a prevádzky rozsiahlych bezpečnostných systémov pre letiská, verejnú dopravu, priemyselné a obchodné komplexy i ďalšie organizácie so zvýšenými nárokmi na fyzickú, prevádzkovú a kybernetickú bezpečnosť. Sídlo skupiny TTC MARCONI je v Prahe a medzi jej zákazníkov patria napríklad spoločnosti ČEZ, ČEPS, SEPS, ZSE, Gazprom, Kapsch, Ministerstvo vnitra ČR, Správa železnic ČR, Mondi, Transneft, alebo Ukrajinská železnica.  Popri Slovenskej a Českej republike pôsobí skupina aj v ďalších krajinách. Má vlastné dcérske spoločnosti v Rusku a na Ukrajine a aktívne obchoduje zhruba na ďalších dvadsiatich trhoch po celom svete.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

ŽSR – Železničné telekomunikácie Bratislava
IKAR, a.s.
Slovak Telekom, a.s.
Zeppelin SK Ltd.
Saneca Pharmaceuticals a.s.
EBA s.r.o.

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 80 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735